Body Reset, detoxificatie, vitaliteitsherstel, lichaamsherstel, fitheidsboost, wellness reset zijn allemaal termen die we aan deze behandeling kunnen geven.
Het activeren van de lymfecirculatie, doorbloeding en organen kan bijdragen aan een betere algehele gezondheid door afvalstoffen sneller af te voeren, de zuurstoftoevoer te verhogen en organen optimaal te laten functioneren.
Door een hectisch leven met voortdurend verplichtingen, deadlines en verantwoordelijkheden en interne factoren zoals perfectionisme, moeite met grenzen stellen, ontstaat stress en een ongezonde levensstijl.Door een ongezond voedingspatroon, te weinig lichaamsbeweging, obesitas, nierproblemen, hormonale schommelingen en stress treden er eenmaal vochtophopingen op.
Garshan Dren en Udara, is een combinatiebehandeling die we adviseren als allereerste handeling die je doet om het lichaam weer in balans te brengen.
Een vorm van zelfliefde waarbij men zich richt op heling en activatie van de interne organen, van de doorbloeding en de lymfe, die zorgen voor het zuiveren en afvoeren van overtollige vloeistoffen en afvalstoffen, een belangrijke eerste stap in Ayurveda.
Breng weer beweging, activatie en ontgifting in een lichaam dat gestagneerd is.
Garshan betekent in het Sanskriet “BEWEGING”, niet enkel fysiek maar ook mentaal, emotioneel en spiritueel.
Udara betekent in het Sanskriet “BUIK”, de buik wordt gezien als de kern van fysieke, mentale en spirituele balans. Het is de zetel van gezondheid, energie en emoties.
Het spijsverteringssysteem wordt aangeduid als “AGNI” en is verantwoordelijk voor de vertering van voedingsstoffen en het verwijderen van afvalstoffen. Een te zwak Agni leidt tot opgeblazen gevoel en toxines, een te sterk Agni leidt tot brandend maagzuur of oververhitting, en een wisselvallig Agni leidt tot een onregelmatige spijsvertering en komt voor bij Vata dominantie. Negatieve emoties zoals angst, stress en woede kunnen de dosha’s verstoren en leiden tot fysieke klachten in de buik.
Vata = geassocieerd met de dikke darm, onbalans hierin kan leiden tot constipatie, winderigheid en opgeblazen gevoel.
Pitta = geassocieerd met de dunne darm en de maag, onbalans hierin kan zich uiten in brandend maagzuur, diarree en ontstekingen.
Kapha = geassocieerd met de maag, onbalans hierin kan leiden tot traagheid, misselijkheid en een zwaar gevoel.
Door aandacht te besteden aan deze gebieden door middel van het Garshan Dren & Udara Ritueel, door aandacht te besteden aan de doorbloeding, het lymfesysteem en de buik samen met het verbeteren van je voeding, levensstijl en je emotioneel welzijn, kun je een sterk Agni behouden en de algemene balans bewaren.
Deze training is enkel als privétraining te volgen. Bij interesse graag een mailtje naar info@lakshmi.nl